Kalendarz zajęć

UWAGA: od 6 czerwca obowiązują zapisy na wszystkie zajęcia grupowe (VeraFITNESS, Cross, Rowery)

    Drogi klubowiczu pamiętaj, aby odwołać rezerwację najpóźniej 2 godziny przed zajęciami. 

    Wyczyść filtry »
    « Maj »
    « 10 do 16-05-2021 »
    Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
    07:15
    60 min 20 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - CROSS

    Jakub Chuncia

    CPM

    60 min 15 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - CROSS

    Michał Bar

    CPM

    60 min 15 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - CROSS

    Jakub Chuncia

    CPM

    60 min 17 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - CROSS

    Jakub Chuncia

    CPM

    60 min 17 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - CROSS

    Michał Bar

       
    08:30  
    30 min 4 wolnych

    WYDOLNOŚĆ: CROSS BIKE

    Adam Derdzikowski

    ROWERY

    30 min 10 wolnych

    WYDOLNOŚĆ: CROSS BIKE

    Adam Derdzikowski

    ROWERY

           
    09:00
    60 min 34 wolnych

    WZMACNIANIE: BRZUCH, UDA, POŚLADKI

    Adam Derdzikowski

    SALA FITNESS A

     
    60 min 30 wolnych

    WZMACNIANIE: TRENINGU FUNKCJONALNY (FBW)

    Adam Derdzikowski

    SALA FITNESS A

    60 min 32 wolnych

    KONDYCJA: TRENING FUNKCJONALNY (TBC)

    Krzysztof Kowalski

    SALA FITNESS A

    60 min 32 wolnych

    WZMACNIANIE: TERAPIA RUCHEM

    Krzysztof Kowalski

    SALA FITNESS A

       
    10:00  
    60 min 22 wolnych

    TERAPIA RUCHEM - GIMNASTYKA KSZTAŁTUJĄCA

    Małgorzata Durkiewicz

    SALA FITNESS B

       
    60 min 23 wolnych

    TERAPIA RUCHEM - SPRAWNY KRĘGOSŁUP I STRETCHING

    Małgorzata Durkiewicz

    SALA FITNESS B

    60 min 10 wolnych

    SPALANIE: POWER BIKE

    Marzena Pruk

    ROWERY

     
    17:00
    60 min 20 wolnych

    PRZYGOTOWANIE SIŁOWO-KONDYCYJNE

    Przemysław Strumian

    CPM

    60 min 31 wolnych

    WZMACNIANIE: BUDOWANIE POŚLADKÓW

    Agnieszka Dziewulska

    SALA FITNESS A

    60 min 19 wolnych

    PRZYGOTOWANIE SIŁOWO-KONDYCYJNE

    Przemysław Strumian

    CPM

    60 min 32 wolnych

    WZMACNIANIE: MIĘŚNIE KORPUSU

    Agnieszka Dziewulska

    SALA FITNESS A

    60 min 18 wolnych

    PRZYGOTOWANIE SIŁOWO-KONDYCYJNE

    Przemysław Strumian

    CPM

       
    60 min 35 wolnych

    WZMACNIANIE: BRZUCH I KONDYCJA

    Roma Biernacka

    SALA FITNESS A

         
    60 min 35 wolnych

    WZMACNIANIE: BUDOWANIE POŚLADKÓW

    Agnieszka Dziewulska

    SALA FITNESS A

    17:30
    90 min 18 wolnych

    HATHA JOGA

    Iwona Chruścik

    JOGA

               
    18:00
    60 min 14 wolnych

    SPALANIE: POWER BIKE

    Marzena Pruk

    ROWERY

    45 min 15 wolnych

    KALISTENIKA

    Łukasz Golis

    60 min 29 wolnych

    SPALANIE - TRENING INTERWAŁOWY

    Malwina Wojtczak

    SALA FITNESS A

    90 min 16 wolnych

    HATHA JOGA

    Iwona Chruścik

    JOGA

    60 min 21 wolnych

    ROZCIĄGANIE - STRETCHING

    Adam Derdzikowski

    SALA FITNESS B

       
    60 min 34 wolnych

    SPALANIE: TRENING FUNKCJONALNY + CARDIO

    Agnieszka Dziewulska

    SALA FITNESS A

    45 min 2 wolnych

    SPALANIE: INDOOR BIKE

    Tomasz Robak

    ROWERY

    45 min 0 wolnych

    SPALANIE: INDOOR BIKE

    Tomasz Robak

    ROWERY

    45 min 15 wolnych

    KALISTENIKA

    Łukasz Golis

    60 min 34 wolnych

    SPALANIE: TOTAL BODY CONDITIONING

    Roma Biernacka

    SALA FITNESS A

    60 min 20 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - INTRO

    Jakub Chuncia

    CPM

    60 min 15 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - INTRO

    Paulina Janiak

    CPM

    60 min 17 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - MOBILITY

    Michał Bar

    CPM

    45 min 0 wolnych

    SPALANIE: INDOOR BIKE

    Tomasz Robak

    ROWERY

    60 min 18 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - INTRO

    Przemysław Strumian

    CPM

     
    60 min 22 wolnych

    WZMACNIANIE: SHAPE

    Roma Biernacka

    SALA FITNESS B

    60 min 22 wolnych

    WZMACNIANIE: BRZUCH, UDA, POŚLADKI

    Roma Biernacka

    SALA FITNESS B

    60 min 18 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - INTRO

    Paulina Janiak

    CPM

     
    60 min 27 wolnych

    WZMACNIANIE: TRENINGU FUNKCJONALNY (FBW)

    Agnieszka Dziewulska

    SALA FITNESS A

     
    60 min 32 wolnych

    WZMACNIANIE: BRZUCH, UDA, POŚLADKI

    Agnieszka Dziewulska

    SALA FITNESS A

    19:00
    60 min 24 wolnych

    ROZCIĄGANIE - TRENING FUNKCJONALNY (HARMONY)

    Daria Serwa

    SALA FITNESS B

    60 min 23 wolnych

    SPALANIE - TRENING INTERWAŁOWY

    Agnieszka Dziewulska

    SALA FITNESS B

    60 min 22 wolnych

    ROZCIĄGANIE - TRENING FUNKCJONALNY (HARMONY)

    Daria Serwa

    SALA FITNESS B

    60 min 32 wolnych

    SPALANIE: HIIT FBW + BRZUCH

    Bartosz Kieszkowski

    SALA FITNESS A

    90 min 3 wolnych

    KONDYCJA: PRZYGOTOWANIE DO TRIATHLONU

    Adam Derdzikowski

    ROWERY

       
    60 min 20 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - CROSS

    Jakub Chuncia

    CPM

    60 min 31 wolnych

    SPALANIE: HIIT FBW + BRZUCH

    Bartosz Kieszkowski

    SALA FITNESS A

    45 min 6 wolnych

    SPALANIE: INDOOR BIKE

    Tomasz Robak

    ROWERY

    45 min 0 wolnych

    SPALANIE: INDOOR BIKE

    Tomasz Robak

    ROWERY

    60 min 16 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - CROSS

    Przemysław Strumian

    CPM

    30 min 15 wolnych

    WYDOLNOŚĆ: SPINNING INTERWAŁ

    Agnieszka Dziewulska

    ROWERY

    45 min 3 wolnych

    SPALANIE: INDOOR BIKE

    Tomasz Robak

    ROWERY

    60 min 14 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - CROSS

    Michał Bar

    CPM

    60 min 15 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - CROSS

    Paulina Janiak

    CPM

    60 min 31 wolnych

    WZMACNIANIE: SZTANGI

    Bartosz Kieszkowski

    SALA FITNESS A

    60 min 35 wolnych

    WZMACNIANIE: SZTANGI

    Bartosz Kieszkowski

    SALA FITNESS A

    60 min 11 wolnych

    TRENING FUNKCJONALNY - CROSS

    Paulina Janiak

    CPM

    60 min 30 wolnych

    WZMACNIANIE: SZTANGI

    Bartosz Kieszkowski

    SALA FITNESS A

       
    20:00
    60 min 24 wolnych

    KONDYCJA: TRENING TANECZNY AEROBOWY

    Daria Serwa

    SALA FITNESS B

    60 min 8 wolnych

    SPALANIE: INDOOR BIKE

    Tomasz Robak

    ROWERY

    60 min 20 wolnych

    KONDYCJA: TRENING TANECZNY AEROBOWY

    Daria Serwa

    SALA FITNESS B

    60 min 30 wolnych

    SPALANIE: TRENING TANECZNY (SALSATION)

    Anna Barłoga

    SALA FITNESS A

    60 min 22 wolnych

    KONDYCJA: TRENING TANECZNY AEROBOWY

    Daria Serwa

    SALA FITNESS B

       
    40 min 18 wolnych

    SPALANIE: POUND

    Anna Barłoga

    SALA FITNESS A

    60 min 27 wolnych

    SPALANIE: TRENING TANECZNY (SALSATION)

    Anna Barłoga

    SALA FITNESS A

         
    ← →

    Aktualne informacje o zastępstwach znajdą Państwo zawsze w zakładce: 

    http://www.verasport.pl/fitness/aktualnosci